Prishet moti në Ksamil, pushuesit braktisin plazhin

06/08/2020 13:03

Temperaturat e ulëta dhe reshjet e shiut kanë bërë që plazhet të frekuentohen më pak.

Pamjet që ju sjellim janë nga Ksamili ku pushuesit sapo kanë parë që moti është prishur, kanë vendosur të ikin nga plazhi.

Ndërkohë sipas parashikimit të motit, temperaturat e larta dhe koha me diell do të kthehet sërish në fundjavë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel