Manjola Nallbani nuk ndalet/ “Konkurron” denjësisht në pamje Eli Farën dhe Irma Libohovën shfaqet… (FOTO)

06/08/2020 22:08

Manjola Nallbani është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo na ka kënaqur gjithmonë me këngët ritmike dhe zërin e ëmbël, por një detaj që nuk duhet anashkaluar është dhe pamja e saj e jashtme

Edhe pse është 51-vjeçe Manjola ka një trup për t’u pasur zili. Këtë ajo e ka dëshmuar dhe me një foto që ka publikuar në “Instagram”, ku shfaqet e veshur me një
fustan të gjelbër ngjit pas trupit, e që ia nxjerr më në pah linjat perfekte.

Manjola i bashkohet kështu dy kolegeve të saj, Eli Farës dhe Irma Libohovës, për të cilat duket se “koha” ka ndalur në vend.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel