Stuhia në Shqipëri/ Pamjet e veçanta që vijnë nga kanali i Vivarit në Butrint…

05/08/2020 19:01

Pak orë pas mesnate vendi ynë u përshi nga një valë stuhie.

LSA” ka fiksuar momente gjatë stuhisë në kanalin e Vivarit, në Butrint.

Në fotot e publikuara shikohet se si “kurora” e qiellit është përfshirë nga shtëllunga të mëdha reshë të zeza, të shoqëruara me reshje shiu dhe erëra të forta.

Ndërsa një burrë i mbuluar me mushama shihet i vetëm në mes të stuhisë.

 

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel