FOTO/ Motorë, peshkim dhe zhytje në det, pamje mahnitëse nga Ksamili…

05/08/2020 20:24

Jugu i Shqipërisë është një nga destinacionet më mikluese të turistëve vendas e të huaj.

Padyshim, kur përmendim jugun mendja na shkon tek Ksamili, si një nga destinacionet më të preferuara.

Pamjet që na vijnë nga ky vend janë tejet interesante. Dikush është parë duke bërë xhiro me motor deti, dikush duke peshkuar, e dikush duke freskuar trupin në ujin e kristaltë. Një panoramë kjo që gjendet gjerësisht në plazhe këto ditë të nxehta vere.

Në sfond shikohet dhe perëndimi i diellit, ku duket qartazi që pushuesit po shfrytëzojnë çdo moment të qëndrimit pranë detit.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/39

Top Channel