Shfaqet me bikini dy muaj pas lindjes së vajzës, moderatorja e njohur bën “lëmsh” fansat (FOTO)

04/08/2020 20:36

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të një vajze më 18 qershor të këtij viti. Në jetë erdhi vogëlushja Emi.

Edhe pse ka më pak se dy muaj që ka sjell në jetë një vajzën, Jonida ka arritur të jetë në super formë.

Ajo ka pozuar së fundmi me bikini buzë pishinës dhe linjat e saj janë të pabesueshme. Ndjekësit me të drejtë kanë ngritur pyetjen, “O Jonida po ke lindur ti apo s’ke lindur?”.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel