Ngjarja e pazakontë/ Qytetari me probleme të shëndetit mendor godet xhamin e Prokurorisë Tiranë

03/08/2020 12:20

Një burrë bërtiti dhe pastaj goditi me sende të forta xhamin e prokurorisë në Tiranë…

Kjo ngjarje kjo e pazakontë, ka ndodhur sot në kryeqytet.

Nuk dihen ende më shumë detaje por njoftohet se policia ka shoqëruar tashmë në komisariat qytetarin me iniciale K. Sh.

Mësohet se qytetari vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Top Channel