Georgina Rodriguez dhe ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo, janë duke shijuar pushimet në jahtin 5.5 milionë eurosh.

Bukuroshja spanjolle është shfaqur me bikini të ngushta, që ia nxirrnin më në pah format e bëshme, teksa qëndronte shtrirë në fund të tabelës së zhytjes. 26-vjeçarja gjatë këtyre pushimeve na ka treguar dhe një anë tjetër të saj, atë të një nëne shembullore.
Në fotot e publikuara shihet qartë kujdesi që ajo tregon ndaj të miturve, edhe pse tre prej tyre nuk janë fëmijët e saj biologjikë.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel