FOTO/ Rita “shtang” fansat, shfaqet nudo në plazh

02/08/2020 15:48

Rita Ora ndodhet me pushime në Ibizia së bashku me të dashurin e saj Romain Gavras.

Dyshja nuk është kursyer për fansat dhe nga vendi ekzotik kanë publikuar poza mjaft të nxehta. Disa ditë më parë, Rita dhe Romain janë parë në një jaht super luksoz, ku nuk munguan dhe përqafimet e momentet intime mes tyre.

Por së fundmi, këngëtarja me origjinë shqiptare, ka vendosur të rrisë akoma më tepër temperaturat. 29-vjeçarja ka pozuar topless, duke mos i lënë aspak vend imagjinatës.

Krahas fotos ajo shkruante, “Seritë e diellit filluan tani, kush prej jush mërzitet me banjën e diellit?!”

FOTO GALERI
1/20

Top Channel