FOTO/ Golemi në perëndimin e diellit, pushuesit nuk e ndalin argëtimin…

02/08/2020 21:09

Nuk jemi në plazhet tropikale të vizituara nga miliona turistë, por në Golem të Kavajës, aty ku perëndimi i diellit i ka dhënë një panoramë më të zgjeruar kësaj vere.

Ndërsa pushuesit shikojnë tek kanoet dhe varkat një mundësi të shtuar argëtimi. Me pandeminë e koronavirusit ende mes nesh, turistët e huaj kanë qenë të pakët, krahasuar me vitet e kaluara, por kjo i ka dhënë mundësinë pushuesve vendas që të dynden masivisht plazheve. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/30

Top Channel