Temperaturat gjithnjë në rritje, kanë detyruar arinjtë që të “braktisin” habitatin e tyre dhe të zbarkojnë në qytet.

Në një video tejet interesante që është duke qarkulluar në rrjete sociale, shihen dy arinj, të vendosur në një zonë urbane, në kërkim të ushqimit.

Njëri prej arinjve, kap me dy putrat e tij koshin e plehrave dhe fillon të ushqehet me ç’ka gjen brenda.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në Florida e SHBA-ve, ndërsa momenti është regjistruar nga një kamera sigurie e vendosur në ambientet e një shtëpie. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel