Si kurrë më parë, reperja shqiptare shfaqet “topless” nga vaska dhe i “çmendi” fansat (FOTO)

01/08/2020 12:09

Reperja e njohur, Rina Balaj, është një nga vajzat e showbiz-it shqiptar që tërheq herë pas here vëmendjen me postimet që bën në rrjetet sociale.

Përveç muzikës që bën, Rina merr gjithë vëmendjen edhe me look-un e saj që eksperimenton vazhdimisht me të. Madje po të shkoni në profilin e saj në “Instagram”, do ta shikoni vetë se sa herë ka ndryshuar ngjyrën dhe modelin e flokëve brenda pak kohësh.

Mirëpo, një pozë si e sotmja nuk kishte publikuar kurrë më herët. Në foton e postuar në “Instagram”, ajo shfaqet nga vaska ku ka pozuar “topless”.

Foton e ka realizuar vetë Rina para pasqyrës dhe shfaqet me flokët në ngjyrë blu dhe të shumta janë komplimentet drejtuar Rinës, e cila i ngriti temperaturat me këtë pozë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel