Postimi prekës i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Përpjekjet e tua për të tejkaluar vështirësitë do jenë të paharrueshme tek unë!

01/08/2020 10:27

Djali i kryeministrit Rama, Gregu ka postuar një dedikim prekës për ndarjen nga jeta të gjyshes.

Me një postim në rrjete sociale ai shkruan:

“Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe💫”.

Top Channel