Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë deri në bel, Zaimina Vasjari bën paralajmërimin… (FOTO)

31/07/2020 21:50

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vajsarim ka lajmëruar së fundmi rikthimin në muzikë pas pauzës katër vjeçare. Me një pozë mjaft provokuese, ku shfaqet e veshur me të verdha dhe e ulur në një karrige, jep lajmin e shumëpritur nga fansat.

“Sa më kishte munguar”, pas katër vitesh së shpejti me një këngë të re”, shkroi këngëtarja krahas fotos.

 

Zaimina mbante veshur një bluze me dekolte të hapur, që i ekspozonte gjoksin bombastik dhe një fund të çarë deri në bel.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
1/13

Top Channel