VIDEO/ Nervozohet gjyshi, godet disa herë me shuplakë nipin…

30/07/2020 19:27

Në një video të bërë virale në rrjete sociale, shihet një burrë duke goditur me shuplakë disa herë një djalë të vogël, e pas këtij veprimi ai i ka bërtitur me tone të larta motrës së tij.

Sipas raportimeve besohet se burri është gjyshi i fëmijëve, ndërsa vendi dhe arsyeja se përse ai ka reaguar në këtë mënyrë nuk bëhet e ditur.

Në rrjete sociale ka shpërthyer një lumë komentesh, ku shumica prej tyre e kanë dënuar ashpër veprimin e burrit.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel