FOTO/ Emocionuese! Gruaja i bëri binjakë por prindërve nuk i tregoi, ja reagimi i tyre kur mësuan të vërtetën

30/07/2020 21:04

Një burrë ka gjetur mundësi të surprizojë prindërit e tij edhe këtë kohë pandemie. Gjatë kësaj periudhe, bashkëshortja e tij solli në jetë dy binjakë, vajzë-djalë. Tom Shircliff, u tha prindërve se gruaja e tij lindi vetëm një vajzë, duke mos i treguar për ekzistencën e të birit.

Prej javësh gruaja e tij po qëndronte e shtruar në spital, ndërsa prindërit e Tomit, nuk lejoheshin ta vizitonin për shkak të COVID-19. Gjyshja e gjyshi, kanë mbetur të befasuar kur mësuan këtë lajm dhe janë parë tepër të lumtur.
“Është foshnje e vërtetë”, dëgjohet duke thënë gjyshja teksa pyete të birin nëse nuk ishte duke bërë ndonjë shaka.
Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel