FOTO/ Pas infektimit të tre deputetëve rriten masat e sigurisë, të gjithë deputetët me maska!

29/07/2020 11:14

Ditën e sotme po mbahet seanca e parafundit e Kuvendit të Shqipërisë për këtë sesion parlamentar.

Nga Kuvendi vihet re se një pjesë e deputetëve mungojnë në seancë, mes të cilëve janë edhe Ralf Gjoni, Enver Roshi dhe Eljo Hysko, të cilët rezultuan të infektuar me COVID.

Pas infektimit të tre deputetëve janë rritur masat e sigurisë në Kuvend. Siç shihet edhe nga fotot e shkrepura nga LSA, deputetët janë të gjithë me maska vënë duke respektuar masat. Për më tepër ju ftojmë të ndiqni fotogalerinë e mëposhtme:

FOTO GALERI
1/19

Top Channel