Bëhet nami në Mykonos, zbret Dan Bilzerian me modelet e tij (FOTO)

28/07/2020 16:22

Dan Bilzerian, i njohur edhe si “Mbreti i Instagramit”, mbërriti në Greqi me jahin e tij luksoz dhe sigurisht nën shoqërinë e modeleve të nxehta.

Mediat greke shkruajnë se 39-vjeçari amerikan po kalon pushimet në Mykonos. Në fakt, stili i tij i jetës është mjaft i çuditshëm dhe vështirë të dallosh nëse Dan punon apo jo ndonjëherë.

Së fundmi, ylli i instagramit ka publikuar disa pamje nga ishulli luksoz, ku tregon se si njerëzit dynden për të bërë foto me të.

Nga ana tjetër shihen modelet duke shijuar në maksimum çdo moment në Mykonos.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel