10 modelet që kanë pushtuar pasarelat, nuk do e besoni si dukeshin kur ishin fëmijë (Dalin FOTOT)

28/07/2020 14:43

Jemi mësuar gjithmonë t’i shohim të kuruara në çdo detaj dhe me veshje shumë stil, trendi e që tërheqin menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Është fjala për disa nga modelet më të famshme në botë, të cilat falë formave të tyre trupore kanë miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Por këtu do të shikoni se si kanë qenë fëmijë disa nga modelet që në çdo moment pushtojnë pasarelat e modës.

FOTO GALERI
1/10
Gigi Hadid

Top Channel