Një 80-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi i ka plasur bombola e gazit në shtëpi.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune e për pasojë, 80-vjeçari është dëmtuar në këmbë shtetasi Z.K, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.07.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Nikoll Keta”, në banesën e shtetasit Z.K., 80 vjeç, ka plasur një bombël e vogël gazi, për pasojë është dëmtuar në këmbë shtetasi Z.K, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën .

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel