Trejsi Sejdini i vë “flakën” Instagramit, pozon me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore

24/07/2020 22:34

Modelja Trejsi Sejdini është gjithmonë në qendër të vëmendjes, me zhurmën që krijon në rrjete sociale.

Së fundmi, Trejsi na ka surpirzuar jo pak me fotot që ka publikuar në Instagramin e saj.

Modelja ndodhet në plazh dhe nga atje ka pozuar e veshur me bikini fare të holla, të cilat ia nxirrnin më në pah linjat trupore.

“Dreq, të gjithë flasin”, ka shkruar krahas fotos modelja.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel