Shtatë banja dhe një koleksion kitarash, brenda banesës 6 milionë dollarë të Maddonna-s (FOTO)

24/07/2020 14:16

Këngëtarja me famë botërore, Madona, ka vendosur që të tregojë pak imazhe nga shtëpia e saj luksoze në Lisbonë.

Nga pamjet e zbuluara në rrjetet sociale, shtëpia e yllit të pop-it ka pajisje elegante, gjëra tradicionale dhe një koleksion të gjerë të kitarave.

61-vjeçarja jeton në Lisbonë së bashku me 6 fëmijët, Lourdes 22, Rocco 19, David dhe Mercy, 13 dhe binjaket 7-vjeçare Estere dhe Stella.

Madonna u zhvendos në Portugali në vitin 2017 për të mbështetur ambiciet e futbollit të djalit të saj, David.

Shtëpia prej 6 milionë dollarë është një konvertim mahnitës i pallatit të shekullit të 18, i shpërndarë në katër kate duke i dhënë hapësirë të mjaftueshme asaj dhe fëmijëve.

Banesa luksoze është e përbërë nga katër dhoma gjumi, shtatë banja, dhoma për miqtë. Gjithashtu ka edhe një ndarje të rëndësishme për dhomat e atyre që ndihmojnë për mirëmbajtjen e shtëpisë.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel