Ish-krimineli më seksi në botë, “tradhton” të fejuarën miliardere, kapet mat me…

24/07/2020 21:46

Jeremy Meeks, është i fejuar me miliarderen Chole Green, me të cilën ka dhe një djalë, por ditët e fundit ai është parë në shoqërinë e një modeleje, të quajtur Erica Peeples.

Jeremy dhe Erica, janë parë duke drekuar në një restorant në Wes Hollywood, duke shtuar edhe më shumë zërat se ai dhe Chole nuk janë më bashkë.

Jeremy dhe Erica, do të jenë pjesë e kastit të filmit të Netflix “True to the Game 2”, ndërsa për mediat, ai i ka tejkaluar të gjitha pyetjet që iu bënë për të fejuarën.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel