Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë te kryqëzimi i Shënkollit.

Mësohet se janë përplasur disa automjete me njëra-tjetrën.

Dy persona kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal të Lezhës. Policia në vendin e ngjarjes po punon për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti.

Top Channel