Foto/ I humbi kontrolli i automjetit, momenti kur i riu përplas me makinë tre persona…

23/07/2020 17:11

Një shofer i një makinë tip “Ford” në SHBA ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë ka përplasur tre persona, të cilët janë dërguar menjëherë në spital.

Ngjarja ka ndodhur në një restorant të Brooklyn. Kamerat e sigurisë së restorantit kanë fiksuar të gjithë momentin e tmerrshëm.

Në pamje shihet makina tek përplas tre personat, një burrë dhe dy gra, që ishin duke drekuar në restorant. Shoferi raportohet se ishte një 22-vjeçar dhe pas aksidentit mësohet se ka pritur autoritetet për veprime të mëtejshme.

Ndërkohë më tej thuhet se gjendja e tre të lënduarve deri më tani është e qëndrueshme.

FOTO GALERI
2/8

Top Channel