Shpërthejnë në debat! 3 shenjat “më të frikshme” të horoskopit

21/07/2020 10:28

Jeni në debat e sipër kur krejt papritur, personi përballë jush e humb toruan, nis të ngrejë zërin, të përplasë objekte e në rastin më të keq të mundshëm t’ju godasë edhe ju.

Nisur nga çfarë tregojnë yjet, ka plot tre shenja të zodiakut që priren më së shumti drejt një sjelljeje të tillë…

FOTO GALERI
1/3
DASHI- Gjendeni përballë shenjës më impulsive të horoskopit. Inati i tyre do të shpërthejë si llavë dhe kushdo rrotull jush do mësojë se jeni duke debatuar. Mund të inatosen kaq shumë sa shpesh të përfundojnë në akte dhune. Arsyet e konfliktimit mund të jenë nga më të ndryshmet: keni tentuar ta vini në lojë, e keni gënjyer, i keni thyer besimin ose e keni penguar të arrijë atë që dëshiron. Nëse vini re se zëmrimi brenda një Dashi sa vjen e rritet, zmbrapsuni. Kritikojeni pasi të qetësohet.

Top Channel