Drejtori Ekzekutiv i Facebook, Mark Zuckerberg, është një nga njerëzit më të pasur në planet dhe si rrjedhojë vëmendja ndaj tij është tepër e madhe.

Së fundmi, 36-vjeçari është duke zhvilluar pushimet në Hauai dhe është parë duke bërë sërf.

Por ajo që bie në sy, është maska me shtresë kremi që ai ka mbuluar fytyrën, në mënyrë që t’i rezistojë rrezeve përvëluese të diellit. Mark është parë i lyer në krahë e fytyrë dhe fansave nuk i ka shpëtuar ky detaj.

Ato kanë reaguar në rrjete sociale dhe nuk i kanë kursyer “talljet” ndaj bosit të Facebook.

“Je bërë si Joker”, shkruante njëri nga përdoruesit.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel