FOTO/ Nuk i lë vend imagjinatës, Arbenita pozon topless në vaskë…

16/07/2020 22:53

Ajo është në qendër të vëmendjes për shkak të krisjeve të shpeshta dhe dashurisë së tepruar që paraqet me të dashurin reper.

E kemi fjalën për Arbenita Ismajli, e cila është e dashura e reperit kosovar Fero. Arbenita është përgëzuar për pamjen e saj fizike dhe në pah këtë gjë ja kanë vënë ndjekësit e shumtë në rrjete sociale.

Ajo shpesh pozon foto në “Instagram”, por me foton e fundit ajo ka nxitur “imagjinatën” e fansave. Modelja ka pozuar topless në vaskë dhe krahas fotos ka shkruar, “Natën vonë në Manchester”. A është kjo një mesazh për Feron?

FOTO GALERI
1/15

Top Channel