Rikthehet “Jeho”, rikthehen emocionet, sfidat dhe të qeshurat.

Pas shkëputjes disamujore, spektakli i muzikës moderne shqiptare nis sërish rrugëtimin këtë të diel, ku konkurrentët do duhet të bindin jurinë me performancat e tyre.

Tre anëtarët e jurisë dhanë më shumë detaje për spektaklin ku nuk do të mungojnë surprizat.

A jeni gati për shume emocione? Ndiqni “Jeho”, çdo të diel, ora 20:00!

Top Channel