Mund të duket e pabesueshme, por ja që ndodh. Në botë, gjithsecili prej nesh ka një sozi, por shumë pak kanë shansin që ta njohin.

Por këta njerëz të famshëm kanë pasur të fatin të shohin nga afër “kopjet” e tyre dhe për hir të së vërtetës ngjashmëria mes tyre është e frikshme.

Ja 10 njerëz që kanë ngjashmëri të fortë me yjet e Hollivudit.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel