Ilustruese

Policia e Tiranës ka bërë me dije se pasditen e sotme një 36 vjeçar është vetëhedhur nga kati i pestë dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për rrethanat.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.07.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Aleksandri i Madh” është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit, shtetësja M.Ll., 36 vjeçe, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes .

Top Channel