Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 6 humbje jete dhe 146 raste të reja në 24 orët e fundit

Operacioni i OFL-së vijon. Burime për Top Channel bëjnë me dije se SPAK ka bërë kërkesë në gjykatë për sekuestron e pronës së Emiliano Shullazit, Hotel Vollga në Durrës.

Sipas burimeve bëhet fjalë për 749.6 m2 truall dhe 1129.39 m2 ndërtesë.

Gjithashtu është kërkuar sekuestro edhe për për një makinë tip benz AMG 65 që është në pronësi të Shullazit.

Top Channel