Një tërmet ka rënë në vendin tonë rreth orës 23:37. Epiqendra ishte në Detin Adriatik, 7 kilometra në perëndim të Vlorës.

Lëkundjet ishin me magnitudë 3.4 të shkallës righter dhe me thellësi 2 kilometra.

Kujtojmë që javët e fundit janë shënuar disa lëkundje tërmeti në zonën e mesdheut.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel