Kur dasmat shkojnë tmerrësisht keq (FOTO)

29/06/2020 11:31

Ndodh ndonjëherë që dita më e lumtur e jetës të përfundojë si mos më keq. Të tilla janë edhe rastet e këtyre dasmave.

Çiftet e të ftuarit në situata të sikletshme dhe gjithmonë një paparac që kap momentin perfekt.

Në fotot e mëposhtme do të shihni situata vërtetë të çuditshme.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel