Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë- Shëngjin. Tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë janë plagosur 2 drejtues të automjeteve të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për shkaqet e këtij aksidenti.

Top Channel