Fundjava e ka gjetur kryeministri Edi Rama në bregdet.

Para pak çastesh, Rama ka mbërritur në plazhin e Zvërnecit.

Aktulisht ai ndodhet në një nga baret e plazhit. Top Channel mëson se kryeministri ka organizuar një takim me kryetarin e partisë së PS-së së Vlorës, Anduel Tahirajn, kryetarin Dritan Leli si dhe me drejtuesit e institucioneve në Vlorë.

Top Channel