“Ishalla bie nga shkalla kur të dalësh”/ Veliaj i kthehet komentuesit: Eci si zdroms prej dëmtimit

27/06/2020 17:16

Gjatë një ndeshjeje futbolli me miqtë e tij këtë të premte kryebashkiaku Erion Veliaj duket se ka pësuar edhe një dëmtim dhe për këtë i është dashur edhe një vizitë tek një fizioterapist.

Por ajo që spikat është batuta epike e tij me komentues.

Ton1kros: Ishalla bie nga shkallët kur të dalë nga klinika

Erion Veliaj:S’ke fat lal sot shpëtova edhe pse eci si zdroms prej dëmtimit. Me gjasë dhe afatgjatë sa të kem fizioterapistin sportiv më të mirë në Tiranë

Top Channel