Momente drithëruese! Ishte duke ecur me makinë, papritur i shfaqet një ari dhe e sulmon

26/06/2020 18:04

“Teksa isha duke ecur në një autostradë në Komsomolsk-on-Amur të Rusisë, befas më shfaqet para një ari dhe këlyshi i saj. Ndalova sepse nuk dëshiroja t’i lëndoja. Por nëna ari m’u hodh sipër makinës dhe ma dëmtoi atë”. Kështu është shprehur për mediat vendase Uber.

Ai thotë se ishte duke udhëtuar me një shpejtësi prej 100 kilometrash në orë, por kur pa arinjtë, e ndali shpejtësinë që  mos t’i lëndonte. Gjithashtu burri shtoi se makina e tij është dëmtuar, në pjesën e parme të saj dhe tek pasqyrat, ndërsa shtoi se është trembur jo pak nga ky incident.

“U tremba shumë. Makina u dëmtua shumë, pjesa e parme është e dëmtuar, por dhe pasqyrat”, tha Uber.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme

FOTO GALERI
2/5

Top Channel