Gjetën vetveten! Transformimet drastike të këtyre personave do ju lënë pa fjalë! – FOTO

26/06/2020 18:44

Të gjithë e kemi përjetuar atë ndjenjën e parehatisë, kur ndodheni mes një grupi miqsh me të cilët ndihemi sikur nuk mund t’u besojmë atyre ose të jemi vetvetja.

Tani, imagjinoni se si ndiheni gjatë gjithë kohës, me të gjithë, madje edhe me ata që janë me afër jush. Të jesh vetvetja me rrethin shoqëror nuk duhet të jetë diçka që disa mund ta bëjnë dhe të tjerët jo.

Por nuk është gjithmonë kaq e thjeshtë sa tingëllon! Kërkon guxim, veçanërisht nëse ndiheni sikur duhet të përballeni me shumicën e njerëzve me të cilët shihni dhe komunikoni çdo ditë.

Kjo është arsyeja pse webfaqja “Bright Side” dëshiron të ndajë me krenari fotografitë para dhe pas ndryshimit që disa persona transgjinor kanë bërë në jetën e tyre.

FOTO GALERI
2/16

Top Channel