Megjithë kufizimet e koronavirusit Bella Hadid nuk ka humbur kohë për të shijuar jetën mesdhetare teksa u ul dje në Sardenja, ndërsa sot ajo u zhvesh në një bikini të zi provokues për sesionin e fotografive në bregdet.

Supermodelja 23 vjeçare dukej plotësisht sensacionale me trupin e stërvitur dhe gjymtyrët e shkathët.

Bella ndihmohej nga një tufë ndihmësash të cilët siguroheshin që të kapeshin fotot më të përkryera.

Bella kompletonte look-un me një palë sandale të verdha.

Ajo kishte ardhur në Sardinia bashkë me kolegen modele Hailey Bieber dhe dyshja ishin parë më herët duke bërë banjo dielli në një jaht luksoz.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel