E pazakontë! Burri kap peshkaqenin gjigant, bën foto dhe…

23/06/2020 21:42

Një burrë në SHBA, teksa ishte duke notuar në një plazh, arriti të zinte një peshkaqen dhe të pozonte me të.

Në foto burri shihet duke e mbajtur peshkaqenin gjigant, nga bishti e hunda, ndërsa pushuesit e tjerë shijojnë spektaklin.

Nuk dihet se si ai e ka kapur krijesën nënujore, por raportohet se pas pozave të realizuara e ka lënë përsëri të lirë. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel