FOTO/ Mbesa e ish-presidentit shqiptar ‘çmend’ ndjekësit me foto nudo

20/06/2020 18:06

Mbesa e ish-presidentit Nishani ka ngritur temperaturat me fotot e fundit.

Beniada shquhet për format e saj perfekte, dhe kështu nuk heziton t’i ekspozojë. E fotografuar nga Jan Francis, aktorja na tregoi linjat perfekte që çdo vajzë do i kishte zili. Në disa nga foto Beniada u zhvesh plotësisht dhe u mundua të mbulonte gjoksin me çarçaf, duke na vënë në punë imagjinatën.

Ndërsa në pozat e tjera, ajo pozoi topless, e veshur me të brendshme të bardha dhe me një xhaketë. Bukuroshja zhvillon aktivitetin e saj si aktore dhe modele në Milano të Italisë.

FOTO GALERI
3/18

Top Channel