Kanye West “në konkurrencë” me bashkëshorten Kim Kardashian

16/06/2020 16:58

Nga firma “Yeezy” e Kanye West nuk do të kemi më vetëm veshje e këpucë, por edhe produkte të ndryshme kozmetike.

Reperi duket se është frymëzuar nga bashkëshortja Kim Kardashian.

“TMZ” raporton se “Yeezy” do të prodhojë make-up, produkte për kujdesin e lëkurës dhe të flokëve, qerpikë falso, manikyrë, vajra trupi, parfume, produkte për higjenën personale e të tjera.

Kanye po punon fort për prodhimin e këtyre produkteve dhe është shumë i emocionuar për lançimin e tyre online.

Top Channel