Dalin pamjet e rralla, “shthurja” e yjeve në vitet ’50 (FOTO)

12/06/2020 16:24

Këto fotografi vijnë nga një prej arkivave më të mëdha fotografike në Evropë, studio “Cameraphoto” në Venecia.

Nga protagonistët e kinemasë deri tek artistët, në këto imazhe shfaqen pamjet e rralla të jetës së yjeve jashtë shkëlqimit të kamerave.

Fotot e shkrepura i përkasin viteve 50-60 dhe tregojnë disa nga momentet më epike të të famshmëve të asaj kohe.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel