Upss! Ylli 49-vjeçar zbulon më shumë se ç’duhet, shfaqet rrugëve pa… (FOTO)

11/06/2020 17:42

Ajo është mjaft krenare me format e saj trupore dhe e ka pranuar se është e vetëdijshme “kur bëhet fjalë për të tërhequr vëmendjen me veshjet e saj të guximshme”.

Është fjala për yllin televiziv, Amanda Holden, e cila është shfaqur rrugëve të Londrës me një veshje që nuk i linte vend imagjinatës.

Prezantuesja e njohur mbante veshur një fustan të gjatë e ngjyrë rozë, por duket se 49-vjeçarja kishte harruar që të vishte reçipetat.

Ndërkohë në duar mbante një çantë të vogël. Para aparatit fotografik të paparacit, Amanda ka vendosur që të shfaqet e qeshur.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel