Rita Ora akuzohet për përdorimin e ‘Photoshop-it’, fotot që bënë bujë në mediat rozë

10/06/2020 16:55

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora,  së fundmi është akuzuar për përdorimin e ‘Photoshop-it’.

Edhe pse ajo duket mjaftë joshëse në fotot e fundit të publikuara, fansat dhe kritikët kanë vënë re një detaj që i ka bërë ta akuzojnë për montazh.

Për më tepër ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel