Folësit e lajmeve si kurrë më parë, “zhvishen” dhe fillojnë plazhin

07/06/2020 17:54

Të ftuar në “E Diell” ditën e sotme ishin, Reis Çiço, Enita Mema, Juli Xhokaxhi, Ola Bruko, Ilir Paço dhe Eda Elbasani. Ndonëse portretet e tyre i shkojmë çdo ditë në edicionet informative, rrallë herë dëgjojmë të flitet për jetën e tyre private.

Edi Manushi dhe Ervin Kurti me anë të pyetjeve të tyre arritën që të na zbulonin shumë të pathëna nga gazetarët. Madje Reisi zbuloi dhe një armë të fortë, kërcimin.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel