Dy sekonda para “tragjedisë”, 15 fotot që kanë pushtuar internetin

05/06/2020 11:58

Fotografia është kthyer në një fushë shumë të dashur, sidomos pas zhvillimit të teknologjisë dhe zhvillimit të vrullshëm të jetës virtuale.

Kapja e momentit të duhur dhe dukja sa më bukur, kjo është ajo që synojnë të gjithë.

Shpesh, aparati kap edhe momente të sikletshme, por që mbeten gjatë në kujtesë.

Shihni fotot e mëposhtme:

FOTO GALERI
1/15

Top Channel