Pulë e pjekur, patate të skuqura, luleshtrydhe ose thjesht dhe vetëm një filxhan kafeje.

Cili ishte vakti i fundit i këtyre 9 vrasësve të frikshëm serialë?

FOTO GALERI
2/9
Aileen Wuornos mori famën e saj si një punonjëse seksi, e cila kishte vrarë 7 meshkuj në Florida. Deri në fund ajo pretendoi se të gjitha vrasjet i kishte kryer për vetëmbrojtje. Për vaktin e saj të fundit ajo porositi vetëm një filxhan kafe.

Top Channel