Pulë e pjekur, patate të skuqura, luleshtrydhe ose thjesht dhe vetëm një filxhan kafeje.

Cili ishte vakti i fundit i këtyre 9 vrasësve të frikshëm serialë?

FOTO GALERI
1/9
John Wayne Gacy u dënua me vdekje në vitin 1994 për vrasjen e 33 djemve, kufomat e të cilëve i kishte varrosur në shtëpinë e tij në Ilinois. Për vaktin e tij të fundit ai porositi tek restorantet e KFC, e menuja përfshinte pulë të pjekur, patate të skuqura dhe luleshtrydhe.

Top Channel