Një aksident ndodhi rreth orës 22:24 në aksin rrugor Plepa-Shkozet në Durrës. Bëhet e ditur që në aksident u përfshinë 3 mjete.

Nga aksidenti ka mbetur i lënduar vetëm një shtetas i cili është dërguar në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon zbardhjen e shkakunt të aksidentit.

Top Channel